Zákaznická podpora:info@lignum-golf.cz

VÝROBA

 

FÉROVÉ PODMÍNKY VE VÝROBĚ

Lignum je mladý inovativní podnik, který věnuje pozornost férovosti. Z důvodů úspory nákladů se většina tradičních Tees vyrábí v zaostalých nebo rozvojových zemích. Úspěch by neměl být vybudován s využitím bezmocných lidí ve světě. Neodpouštíme sublimitní platby, nelidské pracovní podmínky a dětskou práci. Proto jsme se od samého začátku rozhodli vyrábět výlučně v Evropě, v zóně férových pracovních podmínek a bez dětské zaměstnanosti.

FAIR MANUFACTORING CONDITIONS

 

NULOVÁ DĚTSKÁ ZAMĚSTNANOST

Bohužel dětská zaměstnanost stále zůstává celosvětovou praxí, která je primárně vedena úspornou strategií velkých korporací. Vykořisťované děti jsou často přehlíženy a většinou opomínány; nejslabší z nás jsou využíváni ke zvýšení našich zisků. Kromě toho nemohou mluvit samy za sebe a nemají žádnou lobby. Často si nejsou vědomi své situace, protože jediná věc, kterou znají již od raného dětství, je dlouhá a tvrdá pracovní doba. V Lignum jsou hrdí na to, že jsou trvale odlišní. Politika vyžaduje nulovou toleranci dětské zaměstnanosti.

NO CHILD LABOR

 

FÉROVÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY

Adekvátní ohodnocení

Výroba v zemích s levnou pracovní silou často zahrnuje více než jen sublimitní platbu. Ve vykořisťujících továrnách  se práce provádí v nelidských podmínkách, které jsou způsobeny nedostatečným vybavením, špatnými postupy zabezpečení práce a využíváním toxických materiálů. Navzdory dlouhé a tvrdé pracovní době lidé v těchto zemích často žijí pod úrovní životního minima. Tyto praktiky v Lignum neschvalují. Všichni zaměstnanci, bez výjimky, pracují v podmínkách regulovaných evropskými standardy, jsou placeni spravedlivě  a mají plné sociální a zdravotní výhody.

FAIR WORK CONDITIONS

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení