Zákaznická podpora:info@lignum-golf.cz

VÝROBA

 

FÉROVÉ PODMÍNKY VE VÝROBĚ

Lignum je mladý inovativní podnik, který věnuje pozornost férovosti. Z důvodů úspory nákladů se většina tradičních Tees vyrábí v zaostalých nebo rozvojových zemích. Úspěch by neměl být vybudován s využitím bezmocných lidí ve světě. Neodpouštíme sublimitní platby, nelidské pracovní podmínky a dětskou práci. Proto jsme se od samého začátku rozhodli vyrábět výlučně v Evropě, v zóně férových pracovních podmínek a bez dětské zaměstnanosti.

FAIR MANUFACTORING CONDITIONS

 

NULOVÁ DĚTSKÁ ZAMĚSTNANOST

Bohužel dětská zaměstnanost stále zůstává celosvětovou praxí, která je primárně vedena úspornou strategií velkých korporací. Vykořisťované děti jsou často přehlíženy a většinou opomínány; nejslabší z nás jsou využíváni ke zvýšení našich zisků. Kromě toho nemohou mluvit samy za sebe a nemají žádnou lobby. Často si nejsou vědomi své situace, protože jediná věc, kterou znají již od raného dětství, je dlouhá a tvrdá pracovní doba. V Lignum jsou hrdí na to, že jsou trvale odlišní. Politika vyžaduje nulovou toleranci dětské zaměstnanosti.

NO CHILD LABOR

 

FÉROVÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY

Adekvátní ohodnocení

Výroba v zemích s levnou pracovní silou často zahrnuje více než jen sublimitní platbu. Ve vykořisťujících továrnách  se práce provádí v nelidských podmínkách, které jsou způsobeny nedostatečným vybavením, špatnými postupy zabezpečení práce a využíváním toxických materiálů. Navzdory dlouhé a tvrdé pracovní době lidé v těchto zemích často žijí pod úrovní životního minima. Tyto praktiky v Lignum neschvalují. Všichni zaměstnanci, bez výjimky, pracují v podmínkách regulovaných evropskými standardy, jsou placeni spravedlivě  a mají plné sociální a zdravotní výhody.

FAIR WORK CONDITIONS