Zákaznická podpora:info@lignum-golf.cz

O LIGNUM TEE

LIGNUM TEE

Prostě perfektní

Začátek s prázdným listem poskytuje výhodu - člověk může udělat to nejlepší bez ohledu na minulost. To je situace, kdy se rozhodlo navrhnout nové Tee. Začalo se tím, že se zjistily všechny funkce, které udělají skvělé Tee. Zvažovalo se několik návrhů, forem a materiálů a vybralo se to, které nejlépe vyhovuje požadavkům nejvyššího výkonu. Na základě tohoto výběru se rozhodlo vyvinout inovativní funkce, které dávají novému Tee rozhodující výhodu oproti konkurenčním produktům. Úsilí se vyplatilo, protože se podařilo začlenit do nového designového konceptu odlišné a rozšířené funkce.

 Just Perfekt

 

 

LIGNUM TEE - OD 2002

Bylo to s velkou pýchou

Když se v roce 2002 během Golf Europe uvedlo Lignum Tee na trh. Výškový kruhový systém, inovativní design s hlavou Anti-Spin a revolučním materiálem se staly přesvědčivými znaky značky Lignum Tee. Více než pět milionů hráčů ve více než dvaceti zemích z něj dělá nejpoužívanější Tee v Evropě. Vynikající mezi jejími jedinečnými rysy je také kvalita, kterou oceňují nejen v Evropě, ale také v Americe a celé Asii. To vše je živým důkazem toho, že jsme uspěli v našem úsilí.

 LIGNUM TEE - SINCE 2002

 

VÝZKUM A VÝVOJ

Kvalita, spolehlivost

Nadále se zaměřuje na vývoj - uspokojování neustále rostoucích požadavků hráčů golfu, ať už se jedná o naše stálé, či potencionální zákazníky. Výroba je pouze v Evropě, kde má dlouho trvající tradici ve sledování kvality. Zavedl se druhý výrobní proces s odpovídajícími postupy kontroly kvality a spolehlivosti. Především však žijí podle hesla, že kvalita a spolehlivost jsou na prvním místě vývoje a výroby. Úzká spolupráce nejdůležitějšího designového týmu s vysoce profilovanými golfovými hráči je zárukou toho, že zlepšení budou pokračovat i v budoucnosti.

RESEARCH, DEVELOPMENT