Zákaznická podpora:info@lignum-golf.cz

MATERIÁL

MICROWOOD

Síla nového materiálu

Chcete-li inovovat, je zapotřebí přemýšlet nekonvenčně. V Lingum tee investovali značný čas a úsilí do hledání materiálu, který je přivedl k těm nejlepším výhodám. Žádný z již použitých materiálů neuspokojil nově vytvořené velmi náročné požadavky.  Laboratorní testy prokázaly, že ani syntetické materiály, ani přírodní dřevo nemohou poskytovat požadované úrovně flexibility, stability a odolnosti, společně s udržitelností, agregované do jediného produktu. Aby překonali tuto situaci, rozhodli se stát průkopníky a vyvinout nový materiál - vytvořili Microwood. Na základě dřevěných vláken a přírodních lepidel má všechny vlastnosti, které potřebuje špičkové golfové týčko, které se rozhodli vyrábět.

MICROWOOD

 

STABILITA, FLEXIBILITA

Microwood může poskytnout požadované úrovně obou funkcí

Stability a Flexibility. Vydrží mnohem silnější údery bez deformace. Optimální flexibilita je dosažena začleněním správného množství polymerního vlákna do struktury. To také snižuje odolnost proti úderu na minimum. Zkoušky také ukázaly, že Lignum Tee má delší životnost, než tradiční týčka. Všechny tyto charakteristiky umožňují delší vzdálenost odpalu a neustálé zvyšování výkonu hráče.

 RECYCLED RESSOURCES

RECYKLOVANÉ ZDROJE

Šetrnost k prostředí

Kromě vytvoření nejlepšího golfového týčka se rozhodlo chránit životní prostředí. Microwood se skládá z převážně dřevěných částic, které se získávají ze zbytkového materiálu ze zpracování řeziva. Tímto způsobem nepotřebujeme obětovat stromy, a můžeme tedy zachovat jeden z nejcennějších zdrojů naší planety, zároveň vám dát do rukou vynikající produkt.

 

 

PROTISKLUZOVÝ POVRCH

Lignum Tee je po hmatu hedvábně hladké  a obecně velmi příjemné na dotyk. Tyto vlastnosti přináší nový materiál. Důležité je ovšem to, že kontakt golfového míčku s tímto novým materiálem vytváří sníženou míru odstředivosti, vedoucí k mnohem delší dráze odpalu, což je důležitá a praktická výhoda.

ANTI-SPIN SURFACE